Kategorijos
Kiti straipsniai

Didžiausia klaida, kurią žmonės daro skolindamiesi

PaskolosPaskolų poreikis visada yra. Kiek valstybės savo reguliacijomis ir įstatymais leis skolintis žmonėms, tiek žmonės tą ir darys. Kodėl jiems to nedaryti? Gal žmonės ir atbaidytų ilgas ir komplikuotas procesas, kurį žmonės įveikti tiesiog neturėtų jėgų ar laiko. Dešimt metų atgal taip ir būdavo. Niekas neturėdavo laiko vaikščioti po bankus, pildyti paraiškas ir pateikinėti dokumentus iš Sodros, VMI ir kitų organizacijų.

Bet kai yra greitieji kreditai…? Pasiskolinti taip yra lengviausia kaip tik gali būti. Neveltui sakoma, kad greitas kreditas piniginėje bus per 15 minučių, kai tik užpildysite paraišką jam gauti. O ir tą paraišką užpildyti yra minučių klausimas. Užsiregistruoti su savo elektroniniu paštu ir telefono numeriu yra minutės darbas. Tapatybės patvirtinimas irgi užtruks tiek pat, nes tam reikia tik padaryti mažiausios įmanomos vertės pavedimą kreditoriui, kad jis žinotų į kokią banko sąskaitą pervesti pinigus. Tai lengva, o tas lengvumas priveda prie klaidų. Žmonės tikrai daro klaidų skolindamiesi greitus kreditus. Skolinantis pirmą kartą yra daugiau šansų tų klaidų padaryti dar daugiau ir dar didesnių. Todėl svarbu suprasti ką ir kaip žmonės daro negerai. Kaip sako liaudies išmintis: reikia mokytis ne iš savo, o iš svetimų klaidų. Tą ir padarykime.

Tai, sakykime, jūs sugalvojate, kad jums reikia greito kredito. Galbūt nesugalvojate, galbūt jums tikrai labai jo reikia. Jums reikia pinigų ir negalite laukti kol ten kiti kreditoriai pateiks savo atsakymus. O kas greičiausiai tą padarys? Tas, kas teikia greitą kreditą. Net jei atsakymas bus neigiamas, tai to net nepajausite, nes tą patį neigiamą atsakymą irgi gausite greitai. Tada galite kreiptis kitur ir ieškoti kur greitas kreditas jums duotų teigiamą atsakymą. Na, ne pats greitas kreditas, o jį valdanti bendrovė.

Didžiausia klaida – nekreipimas dėmesio į palūkanas. Jums yra gyvybiškai svarbu žiūrėti į tą magišką skaičių. Kodėl gyvybiškai svarbu? Ot todėl, kad jei jums pinigų reikia greitai, tai kuri įmonė ir pasinaudoja tokių žmonių padėtimi ir nuplešia nuo jų paskutinius marškinius išsireikalaudama sutartimi aukščiausių įmanomų palūkanų. Dar ant viršaus prideda kitų mokesčių, baudų ir turit ką turit – nepakeliamai brangų greitą kreditą. Išvenkite to. Pasižiūrėkite į vienos įmonės kreditą, į kitos… tada matysite, kur skolintis geriau. O jei jau kalbate apie greitą kreditą, tai visur praktiškai vienodai greitai jis bus išduotas, dėl to galite net nepergyventi.

Tai yra pati didžiausia įmanoma klaida, o visa kita – trupiniai. Nedarykite šitos klaidos ir greitieji kreditai nesukels nepatogumų ar juolab problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *