Kategorijos
Veiklos

Išmokite žaisti pokerį per 10 žingsnių

Kortų žaidimaiAr norite išmokti žaisti pokerį? Pokeris yra vienas populiariausių kortų žaidimų, kuriuo gali mėgautis įvairaus lygio žaidėjai. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs veteranas, jums gali būti naudinga išmokti žaidimo taisykles. Šiame išsamiame pokerio taisyklių vadove 10 paprastų žingsnių pateiksime viską, ką reikia žinoti norint pradėti žaisti. Naudodamiesi šiuo vadovu sužinosite žaidimo pagrindus, skirtingas pokerio rūšis, skirtingas statymų struktūras ir svarbiausias taisykles, kurių reikia nepamiršti. Šio vadovo pabaigoje būsite pasiruošę sėsti prie pokerio stalų ir drąsiai pradėti žaisti. Taigi, pradėkime savo kelionę į pokerio profesionalus!

Pagrindinės pokerio taisyklės

Pokeris žaidžiamas su viena ar keliomis 52 žaidimo kortų kaladėmis. Kiekvienam žaidėjui atverčiamos dvi atverstos kortos (vadinamos "savomis kortomis"), o tada stalo viduryje atverčiamos penkios bendros kortos (vadinamos "lenta"). Žaidimo tikslas – laimėti daugiausiai pinigų, sudarant geriausią penkių kortų kombinaciją iš dviejų savo rankose laikomų kortų ir penkių ant stalo esančių kortų. – Per pirmąjį statymų raundą žaidėjai gali tik įskaityti (prilyginti ankstesnio žaidėjo pastatytą sumą), padidinti statymą (padidinti statymą) arba nusimesti (atsisakyti rankos). – Antrajame raunde žaidėjai gali tik derinti, kelti statymą arba nusimesti statymą. Jei kas nors jau padidino statymą, galima tik įmokėti. Jei anksčiau padalijote statymą, antrajame raunde negalite didinti statymo. – Trečiajame raunde visi statymai laikomi "mirties statymu" ir turi būti atmetami. Trečiajame raunde didinti statymų negalima. – Ketvirtajame raunde statoma tik "mirties statymų" suma. – Penktasis raundas vadinamas "Showdown". Čia pinigus laimi geriausią ranką turintys žaidėjai. – Jei du ar daugiau žaidėjų turi pakankamai geras kortas, kad laimėtų, jie parodo savo kortas, ir tas, kurio kombinacija geriausia, laimi banką.

Jūsų rankos stiprumas nustatomas pagal didžiausią turimą kortų kombinaciją. Aukščiausias kortų derinys vertinamas taip: – Tūzas gali būti bet kurios spalvos ir yra didžiausios vertės. – 10-Jack-Queen-Karalius. – Standartinėje kortų kaladėje yra 13 kortų, kurios gali sudaryti aukščiausią kombinaciją. – Likusi kaladės dalis yra likutis. – Likutį sudaro įvairūs žemos vertės kortų deriniai. – Jei du žaidėjai turi vienodai aukštą kombinaciją, laimi tas žaidėjas, kurio kombinacija yra aukščiausio rango. pokerioforumas.lt – apie pokerį ir ne tik.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *