Kategorijos
Laisvalaikis

Savaitgalio pažintiniai maršrutai, kurių metu galima išvysti, bet nereikia išleisti daug pinigų

Kelionės nebūtinai turi būti brangios. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo ir lankstumo, galite mėgautis turininga savaitgalio išvyka, kuri bus tokia pat lengva jūsų piniginei, kaip ir jūsų klajonėms. Štai kaip galite tyrinėti naujus horizontus ir tuo pat metu išlaikyti biudžetui draugišką požiūrį.

1. Rinkitės ne piko metu vykstančias kelionių kryptis

Pamirškite turistų pamėgtas vietas ir rinkitės mažiau žinomas vietoves. Keliaudami į ne piko metu lankomas vietas galite gerokai sumažinti išlaidas, nes apgyvendinimo įstaigos ir lankytini objektai dažnai siūlo mažesnes kainas, kad pritrauktų lankytojų ne piko metu.

2. Pasinaudokite gamtos turtais

Didžioji gamta siūlo begalę ir dažnai nemokamų nuotykių galimybių. Eikite į žygį nacionaliniame parke, suplanuokite dieną paplūdimyje arba aplankykite vietinį gamtos rezervatą. Gamta – tai gaivus fonas savaitgaliui nuo miesto gyvenimo šurmulio.

3. Prisijunkite prie vietos renginių

Ingrida tours savaitgalio keliones lektuvuPasidomėkite netoliese esančių miestų ir miestelių bendruomenių kalendoriais. Festivaliai, parodos ir kultūriniai renginiai gali suteikti nebrangių pramogų ir padėti pažinti vietos gyvenimą.

4. Apsistokite pas draugus ar šeimą

Sutaupykite apgyvendinimo išlaidoms planuodami kelionę pas draugus ar giminaičius. Sumažinsite išlaidas ir gausite papildomos naudos – galėsite pabendrauti su artimaisiais. Tik būtinai būkite mandagūs svečiai ir galbūt atvežkite rūpestingą padėkos dovaną.

5. Savanoriška kelionė

Kai kurios organizacijos mainais už savanorišką darbą suteikia nemokamą kambarį ir maitinimą. Praleiskite savaitgalį atsidėkodami bendruomenei ar reikalui ir įgysite turiningos patirties, kuri yra ir paveiki, ir ekonomiška.

6. Keliaukite po nakvynės namus

Nakvynės namai yra ne tik nebrangūs, bet ir puiki vieta susipažinti su kitais keliautojais. Ieškokite gerai įvertintų nakvynės namų, kuriuose siūlomi nemokami pusryčiai arba bendri užsiėmimai, galintys praturtinti jūsų kelionės patirtį.

7. Naudokitės viešuoju transportu

Ištirkite autobusų, traukinių ar metro galimybes pasirinktoje vietovėje. Viešasis transportas yra ne tik prieinamesnis nei automobilio nuoma ar taksi, bet ir autentiškesnis būdas pažinti vietos gyvenimą.

8. Savarankiškai pasirūpinkite maistu

Kiekvieną kartą valgydami maistą lauke galite greitai susikaupti. Rinkitės apgyvendinimo vietas su virtuve ir maistą gaminkitės patys. Tai gali būti ir ekonomiškesnė, ir sveikesnė alternatyva vakarieniavimui lauke.

9. Pasinaudokite nemokamomis ekskursijomis pėsčiomis

Daugelyje miestų siūlomos nemokamos ekskursijos pėsčiomis, kurias veda savo gimtąjį miestą pamėgę vietiniai gyventojai. Tai fantastiškas būdas pažinti vietovę, kartu sumažinant savo išlaidas iki minimumo.

10. Keliaukite lengvai

Išvenkite papildomų mokesčių, jei pakuojatės lengvai. Taip ne tik išvengsite galimų didelių bagažo mokesčių, bet ir lengviau bei lanksčiau keliausite.

11. Ieškokite pasiūlymų ir nuolaidų

Naudodamiesi programėlėmis ir interneto svetainėmis raskite pasiūlymų viskam – nuo apgyvendinimo vietų iki lankytinų vietų. Paskutinės minutės pasiūlymai taip pat gali būti puikus būdas sutaupyti, jei tik esate pasirengę būti spontaniški.

12. Nustatykite dienos biudžetą

Stebėkite savo išlaidas nustatydami dienos biudžetą. Tai padės jums nustatyti veiklos prioritetus ir išvengti pernelyg didelių išlaidų.

Iškylauti turint biudžetą visiškai įmanoma šiek tiek planuojant ir pasitelkus išradingumą. Svarbiausia teikti pirmenybę patirčiai, o ne prabangai, rasti džiaugsmo paprastuose malonumuose ir būti atviram tam, kokia gali būti savaitgalio kelionė. Atminkite, kad kelionių vertė matuojama ne išleistais pinigais, o patirtais prisiminimais ir atradimo džiaugsmu. Naudodamiesi šiomis biudžetui palankiomis strategijomis, galėsite praleisti nuotykių kupiną savaitgalį be finansinės naštos. Tačiau, jei norite išvykti svetur, jums galite praversti Ingrida Tours savaitgalio kelionės lėktuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *