Kategorijos
Veiklos

Mitai apie oro drėgmę namuose ir drėkintuvus

Tinkamas drėgmė namuose gali nulemti Jūsų gyvenimo kokybę. Visiškai natūralu, kad dalis žmonių investuoja nemažus pinigus, kad tik galėtų gyventi patogiai ir tuo pačiu išvengti sveikatos problemų, kurias sukelia sausas oras. Tokiu atveju, žinoma, geriausia pagalba yra oro drėkintuvai garintuvai. Šiuo metu jų pasiūla rinkoje labai plati, tad renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali padėti rasti Jums tai, ko reikia.

O mes pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie kartais gali trukdyti suvokti šio tipo įrenginių svarbą kasdienybei.

· Mitas – sausas oras nekenkia.

GarintuvaiSausas oras tikrai daro neigiamą įtaką kiekvienam žmogui. Dažniausiai į pradeda kankinti galvos skausmai, taip pat ir peršti gerklę, akis, galiausiai, sausėja oda, kuri tikrai kelia niežulį bei kitą diskomfortą.

· Mitas – orą drėkina atidaras langas.

Negalime sakyti, kad tikrai ne. Dalinai drėkinimo bus. Tačiau nepamirškite, kad kartu su drėgme į namus patiems taip pat ir teršalai, kurie gali apsunkinti kvėpavimą bei sukelti kitas ligas.

· Mitas – drėkintuvai yra labai brangūs.

Oro drėkintuvai garintuvai šiuo metu rinkoje yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris labiausiai atitinka jo poreikius. O poreikiai dažniausiai kinta ne tik akina, tačiau i sistemos savybėmis. Galite visada rasti pigesnių, tačiau juk svarbiausia yra kokybė, tiesa?

· Mitas – nebūna per drėgno oro.

Lygiai taip pat kaip problema yra labai sausas oras namuose, lygiai taip pat blogai, kai jis yra ir per daug drėgnas. Taigi, reikalingas palaikymas turi siekti apie 60 %. Tai yra optimalus variantas žmogui.

· Mitas – eteriniai aliejai nėra geras pasirinkimas.

Jeigu norite, kad Jūsų namuose būtų reikalingas drėgmės kiekis ir tuo pačiu namai visada kvepėtų nuostabiai – tokiu atveju siūlome rinktis tokius drėkintuvus, kurie veikia eterinio aliejaus pagalba. Esame tikri, kad tuomet gyvenimo kokybė bus kur kas geresnė.

Kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai namuose bus reikalingas drėgmės kiekis, kuris padės visada gerai jaustis. Tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau patikėkite – ji labai svarbi. Juk gerina gyvenimo kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *