Kategorijos
Laisvalaikis

Kaip išsirinkti tinkamas šukas šunims?

Visi daugiau mažiau žinome kaip reikia pasirūpinti savo keturkoju draugu – kaip jį maitinti, vedžioti, žaisti ir t.t. Tačiau ar tikrai žinote, kaip reikia rūpintis jo kailiu? Priklausomai nuo šuns veislės, ši procedūra gali būti kritiškai svarbi jo priežiūros procese. Tam, kad tinkamai pasirūpintumėte savo augintiniu, jums yra būtinos šukos šunims, kurios būtų kokybiškos ir tinkamos. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius aspektus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis kokybiškas šukas šunims.

Show TechKaip ir kalbant apie bet kurį gyvūnams skirtą produktą – pasirinkimas platus, tačiau daiktų kokybė ir savybės gali labai skirtis. Žinoma, viskas atsiremia į kainą, tačiau tikrai nerekomenduojame pirkti paties pigiausio varianto. Pigiausios šukos šunims bus pagamintos iš nekokybiškų medžiagų, jų funkcinis dizainas nebus gerai apgalvotas, todėl tikėtis ilgalaikiškumo ar aukštos kokybės tikrai neverta. Neprašausite, jei pasirinksite gerai žinomus prekių ženklus, pavyzdžiui Yento ar Show Tech. Jie atsako už savo platinamą produkciją ir tarnauja tarsi tam tikras kokybės garantas. Kaip bebūtų, vien gero vardo ant etiketės neužteks – reikia ir kitų savybių, kurios tiktų būtent jūsų augintiniui.

Viena iš tokių savybių ir šukų šunims pasirinkimas pagal augintinio kailio tipą. Šepetys su plonais dantukais bus tinkamiausias šunims su vidutiniu arba ilgu kailiu, taip pat garbanotiems šunims, pvz. įvairiems terjerams, auksaspalviams retriveriams ir pan. Ploni, trumpi ir tankiai išdėstyti šepečio dantukai prasiskverbia pro sudėtingesnį kailį ir gali pašalinti nuslinkusius plaukus. Tačiau jei jūsų šuo turi itin tankų kailį, kaip pvz. vokiečių aviganiai, jums reikalingos nukailinimo šukos, kurios savo išvaizda gerokai skiriasi nuo kitų čia aptarinėjamų produktų. Tik su tokiomis tvirtomis ir stambiomis šukomis galėsite įveikti tankų kailį, jį iššukuoti ir pašalinti jau negyvus plaukus. Tuo atveju, jei jūsų augintinio kailis tiesus, plonas ir ilgas, geriausiai tiks paprasčiausio dizaino šukos, kurios yra itin panašios į žmonėms skirtas šukas, tiesiog pasižymi stipresne konstrukcija.

Taip pat reikia mokėti tinkamai iššukuoti savo augintinio kailį, nepakanka vien išsirinkti gerą šepetį. Visų pirma reikėtų susirasti tam tinkamą vietą – joje turėtų būti patogu tiek jums, tiek jūsų augintiniui. Kiekvienos šunų veislės kailis skirtingas, todėl pasidomėkite, kokiais judesiais geriausiai šukuoti savo augintinį. Nepamirškite ir papildomų produktų, kurie gali palengvinti šį procesą – kailio kondicionierius sunkiai iššukuojamą kailį gali suminkštinti ir tokiu būdu jūsų darbą paversti paprastesniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *