Kategorijos
Žmonės

Kaip gauti auksinių žiedų už gerą kainą?

Jei planuojate savo mylimajai padaryti pasiūlymą, metas pradėti rimtai kalbėti. Tačiau kaip pasiūlyti susižadėti nesugadinant banko? Laimei, yra būdų, kaip gauti puikią auksinių žiedų kainą, išlaikant aukštą kokybę. Pigus auksas – tai joks sandėris, kai kalbama apie galimybę įsigyti sužadėtuvių žiedą ar vestuvinį žiedą. Nedidelio kiekio aukso pirkimo ir pardavimo kaina yra juokingai didelė, nes reikia stebėti sandorius ir užkirsti kelią sukčiavimui. www.silvera.lt ir specialisto patarimai perkantiems auksinius žiedus. Be to, nesąžiningiems pardavėjams neįtikėtinai lengva pasinaudoti žmonėmis, ieškančiais gero sandorio, siūlant senus juvelyrinius dirbinius kaip naujus ir atvirkščiai – vienam pardavėjui sumokant kitam, kad būtų sukurta didesnės vertės iliuzija.

SilveraKai perkate auksą, svarbu tinkamai nusiteikti. Geriausias būdas gauti gerą kainą – įsijausti į ramaus atsiribojimo būseną. Taip galėsite priimti visą informaciją ir jaustis saugiai pirkdami. Apsiperkant juvelyrinių dirbinių parduotuvėje gali būti naudinga užsidėti ausų kištukus arba ausines. Nenorite, kad jūsų dėmesį blaškytų žiedas, aptaisas ir aplink esantys kiti pirkėjai. Taip pat norėsite apžiūrėti parduotuvėje esančius žiedus jų neliesdami, neapversdami ir nežiūrėdami į juos. Taip galėsite pamatyti žiedą taip, kaip galėtumėte pamatyti nuotraukose ir internete, be šališkumo, kuris atsiranda būnant parduotuvės aplinkoje. Matuodamiesi žiedą norėsite įsitikinti, kad pirštas nuo brangakmenio yra tokiu pat atstumu, kaip ir nuotraukose, į kurias žiūrėjote, taip pat nuotraukose, kurias peržiūrėjote. Žiūrėdami į žiedus su pirštu šalia akmens, o paskui reguliuodami atstumą, galėsite pamatyti žiedą kitoje šviesoje. Tai gali padėti rasti trūkumus, kurie yra žiedo nuotraukose.

Žinokite, kur pirkti auksą

Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse auksinių žiedų kaina dažnai būna daug mažesnė nei ta, kurią galite gauti internetu arba kitu kanalu. Vis dėlto dauguma juvelyrinių dirbinių parduotuvių neperparduoda aukso, kuris yra pigiausias būdas pirkti. Jei žinote, kur eiti ir kaip pirkti, galite sutaupyti daug pinigų. Yra įvairių šaltinių, kurie parduoda auksą, ir jų kainos dažnai būna labai mažos. Aukso pirkimas internetu taip pat yra puikus būdas jį įsigyti. Daugelis internetinių mažmenininkų yra sertifikuoti prekiautojai ir gali parduoti jums auksą už gerokai mažesnę kainą nei tradiciniai mažmenininkai. Jei perkate auksą internetu, būtinai pirkite jį iš patikimo ir patikrinto pardavėjo. Internete yra daug padirbtų aukso žiedų. Įsitikinkite, kad perkate iš sertifikuoto pardavėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *