Kategorijos
Veiklos

Burnos higiena namuose: patarimai

Bet kokio amžiaus asmenims labai svarbu yra tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme, higiena, kadangi tokiu atveju dantys bu ne tik gražūs, tačiau taip pat ir sveiki. Nors reguliarūs apsilankymas pas specialistą yra būtini, tačiau tinkamai prižiūrima burnos higiena namuose gali suretinti Jūsų apsilankymus ir tuo pačiu būti ramiu, kad po patikros – dantys bus sveiki bei gražūs.

Klaipedosoc.lt

Jeigu ir Jums nėra iki galo aišku, kaip tinkamai pasirūpinti savo dantimis ir visa burnos ertme namuose – šis straipsnis bus puikus pagalbininkas, kadangi jame aptarsime esminius aspektus, kuriuos turi žinoti kiekvienas.

Tinkamos burnos ertmės priežiūros priemonės

Tinkama burnos higiena yra neatsiejama nuo gerai apgalvotų ir tinkamai parinktų priežiūros priemonių. Dėl jų geriausia yra tartis su burnos higienistais, kurie pateiks rekomendacijas ir padės rasti tai, kas geriausiai tinka Jūsų atveju. Svarbiausia netaupyti kokybei ir pirkti priemones tik patikimose vietose.

Reguliarumas

Taip pat svarbu, kad burnos ertme būtų tinkamai pasirūpinama nuolatos, o ne tik kartais. Tai leis išvengti minkštųjų apnašų virtimo kietosiomis, tai yra, dantų akmenimis, kurie ir gali sukelti įvairias ligas. O jos, deja, gali net baigtis dantų netekimu, tad tikrai neverta rizikuoti.

Ne tik dantys, tačiau ir visa burnos ertmė

Daugelis pamiršta, kad reikia tinkamai pasirūpinti ne tik savo dantimis, tačiau taip pat ir visa burnos ertme. Turi būti tinkamai nuvalomi žandukai, taip pat ir liežuvis ant kurio dažniausiai kaupiasi labai daug apnašų, žinoma, taip pat ir kitos burnos ertmės vietos, kuriose gali kilti uždegimas. Svarbiausia, kad viskas valymo procesas būtų lėtas ir kaip jau minėjome – turi būti naudojamos geros kokybės, patikimos priemonės.

Daugiau vandens

Kad ir kaip gerai prižiūrite savo dantis, tačiau reikia nepamiršti, kad kasdieninis vandens gėrimas gali padėti jums išvengti daugelio ligų. Žinoma, kad ne tik tų, kurios yra susijusios su burnos ertme. Tačiau faktas, kad jų – ypač, kadangi vanduo tampa tarsi valymo priemone, kuri tinkamai pašalina apnašas.

Profesionalumo įtaka

Nors šiuo metu tinkamai pasirūpinti burnos ertme namuose nėra sunku, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad reguliarios patikros pas specialistus yra būtinos. Lygiai taip pat kaip ir profesionali burnos higiena, kuri turi būti padaroma kartą per pusę metų arba dažniau pagal poreikius. Reguliarumą nurodys Jūsų asmeninis higienistas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *