Kategorijos
Laisvalaikis

7 geriausi šunims skirti šampūnai, kad jūsų šuniukas kvepėtų gaiviai

PetuxeKai pirmą kartą įsigyjate šunį, viskas atrodo tobula. Jų kailis blizga, jie džiaugiasi jus pamatę, kai grįžtate iš darbo, ir apskritai atrodo laimingi. Kondicionierius šunims – kaip jį išsirinkti? Tačiau laikui bėgant viskas ima keistis. Jūsų šuo ima kvepėti kitaip nei įprastai. Galbūt jis kvepia taip, tarsi nepakankamai gerai rūpintųsi savimi arba veistųsi su kitu šunimi, kuris nekvepia taip gaiviai. Kad ir kaip ten būtų, bet kuriam šuns šeimininkui tai gali kelti nerimą, nes mes nenorime, kad mūsų šunys blogai kvepėtų! Juk šunys, palyginti su žmonėmis, yra daug jautresni kvapams. Tai reiškia, kad jei jūsų šuo pradės šiek tiek kvepėti, jūsų šuniukas gali nesunkiai pasijusti nejaukiai dėl savęs ir dėl to, kaip jis apskritai kvepia! Todėl šiame tinklaraščio įraše kalbėsime apie geriausius šampūnus šunims, kad galėtumėte užtikrinti, jog jūsų augintinis visada kvepės gerai ir sveikai! Petuxe – kokybė ir gera kaina.

Ko ieškoti šampūne?

Prieš pirkdami šampūną savo šuniui, norėsite apsvarstyti keletą skirtingų dalykų. Pirma, norėsite pagalvoti, kokio plauko yra jūsų šuo. Jei turite šunį, kurio kailis ilgas, norėsite vengti šampūnų, skirtų trumpaplaukiams šunims. Norite įsitikinti, kad naudojate tinkamą šampūną, atitinkantį konkrečius jūsų šuns poreikius. Šampūnai šunims ir specialistės patarimai. Toliau norėsite atkreipti dėmesį į šampūno sudedamąsias dalis. Kai kuriuose šampūnuose gali būti ingredientų, kurie kenkia jūsų šuns odai ar bendrai sveikatai. Tokių šampūnų norėsite vengti, ypač jei jūsų šuo turi jautrią odą. Galiausiai norėsite atsižvelgti į šampūno kvapą. Kai kurie šampūnai kvepia stipriau nei kiti, todėl norėsite įsitikinti, kad perkate tokį šampūną, kuris kvepia gerai, bet ne pernelyg stipriai.

Kokie yra geriausi šampūnai šunims?

Yra daugybė šampūnų, kurie gali padėti išlaikyti gaivų jūsų šuns kvapą. Tačiau yra septyni šampūnai, kurie yra vieni geriausių rinkoje. Šie šampūnai sukurti taip, kad padėtų išlaikyti puikų šuns kvapą, be to, juos saugu naudoti jūsų šuniui.

– Dove Derma Spa Gentle Rehydrating Cleansing Shampoo – šis šampūnas skirtas jautrią odą turintiems šunims. Jis taip pat yra be kvapiųjų medžiagų, todėl puikiai tinka alergiškiems ar jautrios odos šunims.

– Conair Fresh Start Gentle Cleansing Shampoo – tai dar vienas puikus pasirinkimas jautrią odą turintiems šunims. Jis taip pat yra hipoalerginis ir be muilo, todėl tai geras pasirinkimas šunims, kuriems reikia švelnaus šampūno.

– Blue Buffalo Anti-Flake Shampoo – jei jūsų šuo kenčia nuo pleiskanojančios odos ir pleiskanų, šis šampūnas yra puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *