Kategorijos
Veiklos

10 geriausių kortų žaidimų, kuriuos galite žaisti bet kur su draugais ir šeima

Susirinkimas prie stalo su draugais ir šeima žaisti kortų žaidimų – puikus būdas suburti visus linksmam ir juoko kupinam vakarui. Niekas negali prilygti džiaugsmui, kurį suteikia kortų kaladės maišymas ir jų dalijimas žaidėjams. Nesvarbu, ar ieškote sudėtingo strateginio žaidimo, ar linksmo įgūdžių žaidimo, ar tiesiog lengvo sėkmės žaidimo, kortų žaidimas tinka kiekvienam. Peržiūrėkite šį 10 geriausių kortų žaidimų, kuriuos galite žaisti bet kur su draugais ir šeima, sąrašą. Nuo klasikinių kortų žaidimų, tokių kaip "Go Fish" ir "Crazy Eights", iki šiuolaikinių kortų žaidimų, tokių kaip "7 stebuklai" ir "Sushi Go!", tikrai rasite tokį, kuris patiks visiems. Taigi pasiimkite kortų kaladę, suburkite draugus ir šeimą ir pasiruoškite linksmam vakarui bei draugiškai konkurencijai! Kortu zaidimas tukstantis ir kaip jį žaisti?

KortosKortų žaidimus galima labai mylėti. Juos lengva suprasti, smagu žaisti ir, kas geriausia, jais gali mėgautis įvairaus amžiaus žmonės. Kortų žaidimai taip pat yra puikus užsiėmimas, kuriuo galima mėgautis su draugais ir šeima per šventes ar bet kokia kita ypatinga proga. Kortų žaidimai yra puiki veikla, padedanti pralaužti ledus ir užmegzti pokalbį vakarėlyje ar renginyje. Jie taip pat yra puikus būdas praleisti laiką su įvairaus amžiaus šeimos nariais. Nesvarbu, ar esate vaikas, paauglys, ar suaugęs, tikrai rasite jums patinkantį kortų žaidimą. Kortų žaidimai ypač puikiai tinka vaikams, kurie vis dar lavina savo motorinius įgūdžius.

Rummy – tai klasikinis kortų žaidimas, kuris neabejotinai patikrins jūsų įgūdžius. Šį žaidimą žaidžia du žmonės ir kiekvienam žaidėjui išdalijama po 10 kortų. Žaidime "Rummy" kiekvienas žaidėjas bando sudaryti savo lydinius (kortų grupes) ir serijas (tos pačios spalvos kortos iš eilės). Kiekvienas žaidėjas bando išmesti savo kortas, derindamas jas su savo rankose esančiomis kortomis. Jei žaidėjui nepavyksta išmesti kortų, jis turi pasiimti išmestų kortų krūvelę. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris pirmas nuvalo savo kortas. Rummy – tai smagus ir sudėtingas kortų žaidimas, puikiai tinkantis vaikams ir suaugusiesiems. Tai taip pat puikus žaidimas tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams. Rummy yra puikus žaidimas, kurį galima žaisti šeimoje arba su draugais. Tai taip pat puikus žaidimas, kurį galima žaisti internetu su žmonėmis iš viso pasaulio.

Žaidimas "Spite and Malice" yra sudėtingas ir smagus kortų žaidimas, kuris puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiesiems. Tai puikus žaidimas pradedantiesiems arba labiau pažengusiems žaidėjams, ieškantiems iššūkio. Žaidime "Spite and malice" kiekvienas žaidėjas savo ėjimo metu stengiasi atlikti kuo ilgesnį nepertraukiamą bėgimą. Žaidėjai deda korteles po vieną, stengdamiesi užbaigti rungtis, o ant žaidžiamų rungčių atideda korteles iš savo rankų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *