Fortūna Aistės-LSU Kibirkštis-VIČI Hoptrans-Sirenos Šiauliai-Universitetas

LMKL „Žvaigždžių diena" 2015m. vasario 7 dieną Alytaus arenoje

Tikimės Jūsų aktyvumo Alytaus sirgaliai ir visų kitų neabejingų dailiajam krepšiniui!!!

Bilietus platina Bilietų pasaulis

BILIETUS ĮSĮGYSITE   http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/sportas/lietuvos-moteru-krepsinio-lygos-zvaigzdziu-diena-158119/

Foto (A. Didžgalvio)

LMKL „Visų žvaigždžių“ diena – tiesiogiai per nacionalinį transliuotoją

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Visų žvaigždžių“ diena Alytuje šiemet žada būti itin įdomi ir žiūrovams dovanojanti daug gerų emocijų.

Rungtynes tarp geriausių LMKL krepšininkių ir garsiausių šalies vyrų tiesiogiai rodys Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. Renginio metu žiūrovai išvys tradicinį „Snaiperio“ konkursą ir visiškai naują įgūdžių rungtį, kuri bus pristatyta artimiausiu metu.

Renginio metu žiūrovus linksmins Eurovizijos atrankos dalyvis Vaidas Baumila bei Astos Pilypaitės vadovaujamas Alytaus „De Žavu“ choras, kuris praėjusiais metais triumfavo populiariausiame televizijos projekte „Chorų karai“. Taip pat atvykusių į areną žiūrovų lauks šokėjų pasirodymai, daug prizų ir kitų pramogų.

Renginį ves puikiai LMKL krepšininkes pažįstantis Mindaugas Stasiulis.

Iš geriausių LMKL krepšininkių sudarytą komandą treniruos Marijampolės „Sūduvos“ strategas Rimvydas Samulėnas. Kas rungtyniaus šioje ekipoje ir kokie garsiausi šalies vyrai mes iššūkis merginoms, bus pristatyta jau netrukus.

„Visų žvaigždžių“ diena Alytuje vyks vasario 7-ąją. Šventės pradžia – 17.00 valandą.

Šaltinis: LMKL.lt, foto A. Didžgalvio

„LMKL žvaigždžių rinktinei“ patikėta vadovauti „Sūduvos“ strategui R.Samulėnui

Antradienį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) Valdybos posėdyje buvo nutarta, kas vadovaus „LMKL rinktinei „Visų žvaigždžių“ rungtynėse Alytuje.

Iš geriausių LMKL krepšininkių suburtai rinktinei patikėta vadovauti Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiajam treneriui Rimvydui Samulėnui.

50-metis specialistas per savo trenerio karjerą yra pasiekęs puikių rezultatų: su „Žalgirio“ jaunių komanda pateko į Eurolygos finalinį ketvertą, kur Maskvoje ir Prahoje užėmė antrąją vietą. 2008 metais su Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų rinktine R.Samulėnas tapo Europos vicečempionu.

Praėjusį sezoną R.Samulėno vadovaujama „Sūduvos“ komanda pasidabino LMKL sidabro medaliais.

Praėjusiais metais „Visų žvaigždžių“ dienos metu vyrų komanda 67:66 pranoko LMKL krepšininkes, todėl renginyje, kuris vyks vasario 7 dieną Alytuje, merginos žūtbūt sieks revanšo.

LMKL žaidėjoms iššūkį mesianti vyrų komanda buriama iš garsiausių mūsų šalies stipriosios lyties atstovų ir atrodo iš tiesų galingai. Kas vilkės šios komandos marškinėlius, LMKL paskelbs artimiausiu metu.

Šaltinis: LMKL.lt, Alfredo Pliadžio nuotr.