Lietuvos moterų krepšinio lyga

T. Stankevičius: „Pergale užbaigti sezoną yra smagu ir malonu“

T. Stankevičius: „Pergale užbaigti sezoną yra smagu ir malonu“

Startavusi dviem pergalėmis, bet paskui dusyk iš eilės suklupusi Marijampolės „Sūduva“ savo persvarą įrodė lemiamose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo rungtynėse.

Pernai metų čempionės savų žiūrovų akivaizdoje Klaipėdos „Fortūną“ nugalėjo 77:52, o šį laimėjimą, pasak šio sezono bronzininkių stratego Tado Stankevičiaus, leido pasiekti atsikratytas visus metus kamavęs prakeiksmas.

„Pergale užbaigti sezoną, aišku, yra smagu ir malonu, kad šiandien merginos sukovojo labai gerai nuo pat rungtynių pradžios. Nebuvo bangavimo, dėl ko mes visada turėdavome problemų. Didžiausi sveikinimai merginoms dėl šių rungtynių.

Visada bandai žaisti geriausią krepšinį. Jis kartais gaunasi, kartais ne. Šiandien buvo ta diena, kada koncentracija ir mobilumas buvo maksimalūs“, – po susitikimo mintimis dalijosi T. Stankevičius.

„Sūduvos“ klubas sezoną baigė neapgynęs ne tik LMKL čempiono vardo, bet ir moterų taurės. Kiek Marijampolės ekipą guodžia iškovota bronza?

„Aš negaliu labai stipriai vertinti. Esu pirmą sezoną šioje komandoje, kuri pernai buvo čempionė, bet aš žinau realią situaciją, tad aš galbūt paliksiu šitą įvertinimą vadovams, miestiečiams, o mes paskui pasidarysime analizę. Bet šiaip smagu, jog pabaiga yra sėkminga. Tai – labai malonu“, – komentavo „Sūduvos“ vyr. treneris.

Tuo metu „Sūduvos“ veteranei Ritai Milieškienei šis mačas buvo paskutinis. 39-erių gynėja dar anksčiau paskelbė apie karjeros pabaigą, kurią jai pavyko pažymėta trečiosios vietos apdovanojimu.

„Sveikinu visą komandą, trenerius, visą mūsų kolektyvą, „Sūduvos“ sporto klubą. Labai labai džiaugiuosi už tai. Šis pasiekimas komandai reiškia labai daug, nes labai sunkiai ir dirbome, ir kovojome.

Mums nesisekė, turėjome nesėkmių ir šitas mažasis finalas buvo labai sunkus. Čia buvo paskutinės rungtynes, tai reiškia labai labai daug“, – šypsodamasi kalbėjo R. Milieškienė, Marijampolės klube praleidusi penkis sezonus su pertraukomis.

LMKL ji žaidė nuo 2008 metų, o per tą laiką taip pat atstovavo Klaipėdos „Lemminkainen“ ir „Utenos“ ekipoms.