Lietuvos moterų krepšinio lyga

T. Stankevičius: „Mums pasisekė“

T. Stankevičius: „Mums pasisekė“
Foto: Vytautas Petrikas

Galingai startavusi, tačiau vėliau pranašumą išbarsčiusi Marijampolės „Sūduva“ išvargo pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzinėje serijoje. Tado Stankevičiaus auklėtinės svečiuose 77:74 palaužė Klaipėdos „Fortūną“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0.

„Užduotis įvykdyta, 2-0, bet visas sezonas – lyg supuoklės. Pradedi rungtynes, atrodo, galima gesinti šviesas ir eiti namo, bet paskui žiūrėk dėl tavęs gesina šviesas, nes tu esi prastas. Galiu sakyti, kad aš kaltas, gal neatsipalaidavo… Bet aš visada pažymėjau, kad Klaipėdos komanda yra ne ta, kuri atiduos rungtynes, žais silpnai, ypač namuose.

Ir tas mums vėl eilinį sykį pasikartojo. Rungtynių pabaigoje darėme ne sau būdingus sprendimus, sužaidėme su dviem sunkiojo krašto puolėjomis, kažkokie niuansai, šią dieną mums pasisekė“, – po susitikimo kalbėjo „Sūduvos“ strategas.

„Fortūnos“ strategas Vilius Stanišauskas nuo detalesnių įžvalgų susilaikė bei dėkojo savo auklėtinėms už pademonstruotą charakterį po ypatingo sunkaus starto.

„Turbūt ta pradžia 1:17 mus nužudė. Nieko nenoriu kalbėti apie tas rungtynes, noriu tik padėkoti savo komandai, savo žaidėjoms. Kokios pas jas didelės širdys, kaip jos kovėsi, kaip jos panaikino tą skirtumą, išsiveržė į priekį, o gale jau ir jėgų pritrūko, ir kelių geresnių sprendimų ir puolime, ir gynyboje.

Už kovą dešimt balų, ačiū žiūrovams, kurie atėjo, palaikė. Gaila, aišku, kad pralaimėjome. Manau, kad šiandien mes buvome verti pergalės“, – kalbėjo V. Stanišauskas.