Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Fortūnos“ lyderė R. Mizgerytė: „Pasiduoti tikrai nesiruošiame“

„Fortūnos“ lyderė R. Mizgerytė: „Pasiduoti tikrai nesiruošiame“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzinės serijos starte skaudų smūgį nuo Marijampolės „Sūduvos“ patyrusi Klaipėdos „Fortūna“ ketvirtadienį kils į antrąjį mūšį. Atsilikinėdamos 0-1, uostamiesčio krepšininkės ruošiasi užkurti pirtį praėjusių metų čempionėms ir išlyginti serijos rezultatą.

„Nuotaikos buvo liūdnos, – pripažino viena „Fortūnos“ lyderių Roberta Mizgerytė. – Tačiau liūdėti ilgai negalima, kai kitos serijos rungtynės labai greitai. Pasiduoti tikrai nesiruošiame, rungtynių dar tikrai daug. Kol nė viena komanda nepasiekė trijų pergalių, vilties visada dar yra.“

Pirmajame susitikime Marijampolėje varžoves į priekį per du kėlinius paleidusios klaipėdietės krito 56:86. Pasak R. Mizgerytės, toks didelis rezultato skirtumas tikrai neatspindi realaus „Fortūnos“ pajėgumo prieš „Sūduvą“.

„Taip, tą dieną buvome silpnesnesnės, reikia mokėti tai pripažinti, tačiau sezono metu įrodėme, kad galime nugalėti visas komandas. Tikiuosi, kad tokių rungtynių scenarijus daugiau nepasikartos ir parodysime, ką galime“, – mintimis dalijosi „Fortūnos“ puolėja.

Toks serijos startas nuostabą sukėlė ir „Sūduvą“ į priekį vedančią Liną Mikelevičienę.

„Atvirai pasakius, nesitikėjau, – teigė krepšininkė. – Sportas yra toks dalykas ir susideda iš daug niuansų: pirmiausia padarėme gerą darbą gynyboje, o tuomet atsiriša rankos ir puolimui. Mes taip ir galime žaisti, mes taip ir turime žaisti.“

Sugrįžimas į Klaipėdos kūno kultūros ir reakreacijos centrą marijampolietėms nebus malonus – čia jos sausio pabaigoje suklupo 66:87, o vėliau prieš „Fortūną“ pralaimėjo ir namie 69:73. Visgi dabar tai – jau praeitis, į kurią nebesižvalgo ir L. Mikelevičienė.

„Mintis yra viena – siekti pergalės. Serijoje pirmaujame 1-0, bet tai nieko nereiškia, reikia įrodinėti aikštelėje. Kausimės dėl vieno tikslo. Visų pirma, reikia nusiteikti, pradėti nuo gynybos, kovoti dėl kiekvieno kamuolio, atiduoti visą širdį ir tikėtis teigiamo rezultato“, – kalbėjo ji.

Dvikova Klaipėdoje startuos 18 val. Tiesioginę jos transliaciją bus galima stebėti per DELFI TV ir LMKL feisbuko profilį.