Lietuvos moterų krepšinio lyga

Išskirtinių žvaigždžių savaitgalis Druskininkuose

Išskirtinių žvaigždžių savaitgalis Druskininkuose

Startavo bilietų prekyba į didžiausią Lietuvos moterų krepšinio lygos šventę Druskininkuose. Jau pirmąjį pavasario savaitgalį Druskininkuose karaliaus geriausios Lietuvos merginos ir moterys.

Moters dienos išvakarėse, kovo 4-ąją dieną, Druskininkų sporto centre dvi stipriausios Lietuvos komandos, Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, sieks pirmojo šio LMKL sezono trofėjaus – Lietuvos moterų krepšinio taurės. Šių komandų gretose – net 8 Lietuvos rinktinių  žaidėjos ir dviejų nacionalinių rinktinių vyr. treneriai Mantas Šernius ir Tadas Stankevičius.

Šios taurės finalo globėja – ne mažiau išskirtinė asmenybė Lietuvoje: olimpinė čempionė ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Trijų valandų renginyje bus ir dar viena neeilinė Lietuvos moteris – tai užburiančio balso savininkė Inga Valinskienė. Ne mažiau aistrų visoje Lietuvoje sukelia ir grakščiosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos, savo sugebėjimais dažnai stulbinančios Europos krepšinio čempionatų bei Eurolygos žiūrovus.

Bilietus į net tris valandas truksiantį krepšinio, muzikos ir šviesų renginį platina „Bilietai.lt“. Juos galite įsigyti internetu arba „Bilietai.lt“ kasos punktuose.

Gausybė konkursų ir nuostabių prizų laukia į šventę atvyksiančių žiūrovų.

Praleisk nuostabų  savaitgalį Druskininkuose su geriausiomis bei gražiausiomis Lietuvos krepšinio ir scenos žvaigždėmis.