Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Sūduva“ Gardine dukart nusileido vietos klubui

„Sūduva“
„Sūduva“

Marijampolė „Sūduva“ sužaidė dvejas Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) rungtynes su Gardino „Olimpija“. Abejas jas rezultatais 79:53 ir 78:61, atitinkamai antradienį ir trečiadienį laimėjo šeimininkės „Olimpija“ krepšininkės.

Tai buvo paskutiniai du BWBL reguliaraus sezono mačai.

Antradienį „Olimpija“ laiminėjo po dviejų kėlinių 38:27, o po trečiojo persvara nesikeitė – 53:44.

Ketvirtąjį ketvirtį šeimininkės pradėjo spurtu 15:0 ir padidino savo pranašumą iki 24 taškų (68:44; 36-oji minutė), o marijampolietėms nebeliko šansų kovot dėl pergalės. „Sūduva“ pataikė tik 20 iš 64 metimų (31 proc.).

„Olimpija“: Darija Machailas 20, Nadija Nadežda 20, Natalija Daškevič 17.

„Sūduva“: Justina Matuzonytė 13, Danielle McCray 10, Ligita Tamutytė 8, Neringa Skadaitė 8, Greta Tamašauskaitė 8.

Trečiadienio rungtynėse „Sūduva“ pirmavo pirmąsias dvylika minučių 30-11. Visgi, persvaros išlaikyti nepavyko ir po dviejų kėlinių iš persvaros liko tik 4 taškai (36:32) po trečiojo ketvirčio „Sūduvos“ persvara siekė tik du taškus 48:46.

Tragiškai sužaistas ketvirtasis rungtynių kėlinys (13-32) palaidojo visas viltis „Sūduvai“ iškovoti pergalę.

„Olimpija“: Natalija Daškevič 21, Darija Machailas 15, Nadija Nadežda 14.

„Sūduva“: Danielle McCray 15, Greta Tamašauskaitė 13, Neringa Skadaitė 8.