Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Aistės-LSU“ be didesnio vargo įveikė „Šiaulius-Universitetą“

Įspūdingai rungtynes pradėjusios Kauno „Aistės-LSU“ (6-8) sugrįžo į pergalių kelią Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 66:46 (24:8, 18:10, 13:20, 11:8) užtikrintai nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“ (0-14) ir įsirašė šeštąją pergalę.

Šeimininkės dominuoti aikštėje pradėjo nuo pat mačo pradžios, kuomet laimėjo atkarpą net 22:2.

Per pusdevintos minutės vos tris taškus surinkusios šiaulietės kėsinosi užfiksuoti naują per kėlinį pelnytų taškų antirekordą (5 taškai), bet per paskutinę minutę Dominyka Paliulytė pelnė penkis taškus bei viešnios to išvengė – 24:8.

Po ilgosios pertraukos Šiaulių klubas trečiajame kėlinyje pelnė daugiau taškų nei per pirmąją rungtynių pusę – 20, bet intrigos jam sukurti nebepavyko – 66:46.

R. Kondratavičius panaudojo visas 11 mačui registruotų krepšininkių, iš kurių taškais pasižymėti nepavyko tik Gerdai Vitkevičiūtei ir Monikai Petrauskaitei. Rezultatyviausiai ir naudingiausiai pasirodė Kristina Masionytė, kurios sąskaitoje – 15 taškų ir 20 naudingumo balų.

„Aistės-LSU“: Kristina Masionytė 15, Karolina Kazočiūnaitė 12 (4/14 metimai), Deimantė Žukaitė 10, Akvilė Baronėnaitė 9.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 16, Enrika Matiukaitė 10 (16 atk. kam.), Manta Urbonaitė 8.