Lietuvos moterų krepšinio lyga

Tęsiasi sėkmės susilaukęs projektas „Tapk krepšinio žvaigžde“

Tęsiasi sėkmės susilaukęs projektas „Tapk krepšinio žvaigžde“
A. Pliadis

Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) tęsia pernai metais startavusį ir didelio dėmesio susilaukusį projektą „Tapk krepšinio žvaigžde“. Pernai metais projekte sudalyvavusios Ukmergės jaunosios krepšininkės visą sezoną intensyviai lankė krepšinio treniruotes ir kiekvienose Ukmergės „Vilkmergės“ komandos namų rungtynėse išvesdavo krepšininkes į pristatymą.

Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) džiaugiasi pratęsusi bendradarbiavimą su Prancūzų kompanija „Sols“, kuri antrus metus iš eilės yra LMKL projekto „Tapk krepšinio žvaigžde“ partnerė.

DSC_1788

Motyvaciją „Tapk krepšinio žvaigžde“ projekto jaunosioms dalyvėms turėtų pakelti projekto naujovė – sportiškiausios ekipos rinkimai. Ją išrinks LMKL atstovai, o prizą įsteigs Prancūzijos kompanija „Sols“.

DSC_1737

 

Projekte taip pat neliks nepastebėtos ir individualios pastangos. Darbščiausios, aktyviausiai treniruotes lankančios jaunosios krepšininkės taip pat gaus „Sols“ įsteigtus prizus.

Viso sezono metu visos geriausios LMKL krepšininkės ir išskirtinai žaidėjos išaugusios tame mieste aplankys 10 Lietuvos miestų.

Projektas jau lankėsi Radviliškyje, iš kur kilusi Kauno raj. „Hoptrans-Sirenų“ žaidėja Gabija Šegždaitė. Jaunosios radviliškietės turėjo galimybę treniruotis ir kartu su Lietuvos rinktinės žaidėja Kamile Nacickaite.

Trečiadienį susitikti su LMKL žaidėjomis turės galimybę jaunosioms Alytaus sporto ir rekreacijos centro auklėtinės. Projekto ambasadorė Rima Valentienė džiaugėsi dideliu projekto susidomėjimu bei jaunųjų krepšininkių pažanga.

„Jaunosios krepšininkės gauna galimybę ne tik susipažinti su vyresnėmis žaidėjomis, išgirsti jų patarimų, su jomis pasportuoti, bet ir pačiupinėti čempioniškas taures, medalius, su šiais trofėjais įsiamžinti. Tikimės, kad tai mergaites įkvėps siekti aukštumų krepšinio pasaulyje“, – sakė R.Valentienė.