Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Sūduva“ antrą kartą Kursko „Inventos“ neįveikė

„Sūduva“ antrą kartą Kursko „Inventos“ neįveikė

Pirmąją nesėkmę Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate patyrė Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose rezultatu 63:81 (22:22, 11:22, 10:19, 20:18) nusileido Kursko „Inventa“ komandai iš Rusijos.

Pirmąjį šių dviejų komandų tarpusavio susitikimą laimėjo „Sūduva“. Marijampolietės įveikė savo varžoves po pratęsimo rezultatu 84:78.

„Inventa“ nuo „Sūduvos“ pabėgo jau antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 11 taškų skirtumu (22:11). „Sūduva“ ketvirtajame kėlinyje jau pirmavo dvidešimties taškų skirtumu, tačiau sugebėjo įpūsti intrigos. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti keik daugiau ne 4 minutes Rita Milieškienė po savo komandos taškų iš karto perėmė kamuolį, pataikė tritaškį, o vėliau ir išprovokavo pražangą. Viso to rezultatas – 13 taškų sumažėjęs deficitas ir gerokai daugiau garso iš sirgalių. Visgi, klaidos ir netaiklūs metimai neleido pagalvoti apie pergalę. Marijampolietės rungtynes pralaimėjo rezultatu 63:81.

Šiose rungtynėse „Sūduvos“ komandą ir vėl į apačią traukė didžiulis klaidų skaičius (23 kl.), vakar buvo padaryta 30 klaidų.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 17, D. McCray 13, J. Matuzonytė 10,

„Inventa“: K. Nesterova 17, E. Frolkina ir K. Safanova po 11, E. Polyjašova 10.