Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Kibirkšties“ puolėja Laura Juškaitė:

„Kibirkšties“ puolėja Laura Juškaitė:
Augustas Didžgalvis

Jau antradienį Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pradeda šio sezono kovas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Pirmenybių atidarymo dieną sostinės krepšininkės keliauja į Saulės miestą, kur varžysis su „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkėmis. Mačo pradžia 18 val.

Pati L.Juškaitė jau sezono pradžioje įrodinėja, kad šį sezoną bus viena „Kibirkšties“ komandos lyderių. Per trejas EEWBL rungtynes ji pelnydavo po 19 taškų, atkovodavo po 10 kamuolių ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Net aštuonios žaidėjos „Kibirkšties“ komandoje žaidžiame jau trečią sezoną, šiais metais dar labiau atjaunėjome, prisijungė keletas žaidėjų iš dublerių komandos, tačiau mūsų braižas išliko panašus“, – pasakoja L.Juškaitė. – Tiek treneriai, tiek žaidėjos puikiai vieni kitus pažįstame, žinome viena kitos sugebėjimus. Esame jaunos, stengsimės išnaudoti savo energiją, greitį ir norą rungtyniauti“.
Būtent L.Juškaitė šį sezoną tapo ir „Kibirkšties“ komandos kapitone. „Pirmą kartą esu kapitonė, džiugu, kad komanda manimi pasitiki bei patikėjo šias pareigas. Stengsiuosi jų nenuvilti“, – šypsojosi puolėja.

– Šioms rungtynėms specialiai nieko nesiruošėme, teko užmesti akį į Šiaulių ekipos sudėtį ir tiek. Komanda dar jaunesnė negu esame mes, pagrindas 2000 ir jaunesnių metų gimimo merginos. Sunku kažką prognozuoti, pirmos sezono rungtynės, Šiaulių komanda visiškai pasikeitusi. Šiose rungtynėse stengsimės įgyvendinti tai, ką mokėmės per treniruotes ir kovosim dėl pergalės, norisi sezoną pradėti pergalingai.

Kibirkšties“ komanda LMKL sezono startui ruošėsi derindama krepšinio ir fizinio rengimo treniruotes, žaisdama draugiškus mačus ir jau išbandžiusi jėgas Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) ture Latvijoje. „Manau, kad pasiruošimas vyko geras, turėjome trejas rimtas Rytų Europos lygos rungtynes su stipriomis komandomis. Nors pasiekėme tik vieną pergalę, tačiau galėjome pamatyti savo klaidas ir jas taisyti. O dabar žiūrėsime, kaip seksis rungtyniauti ir Lietuvos čempionate“, – teigė L.Juškaitė.

Šaltinis ir nuot. „Kibirkštis“