Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Hoptrans-Sirenos“ įsirašė užtikrintą pirmąją pergalę EEWBL

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ iškovojo pirmąją pergalę Rytų Europos moterų krepšinio
lygoje (EEWBL). Slovakijoje vykusiame pirmojo etapo susitikime Manto Šerniaus vadovaujamos
garliaviškės 66:47 (16:11, 23:15, 12:11, 15:10) pranoko Astanos „Astana Tigers“ ekipą.
Rungtynių pradžioje į priekį šovė Kristės Druskytės vedamos „Hoptrans-Sirenos“ – 8:2.
Garliaviškės ir toliau išlaikė atotrūkį, o likus žaisti 3 minutes, komandas skyrė 7 taškai – 14:7.
„Hoptrans-Sirenos“ toliau išlaikė pranašumą, o kėlinį puikiu prasiveržimu baigė Gabija Šegždaitė
– 16:11.
Antrajame kėlinyje ir toliau rungtynių tempą kontroliavo lietuvės, kurios įpusėjus ketvirčiui
susikrovė dviženklį pranašumą – 28:18. Puikiai antroje kėlinio dalyje rungtyniavusios „Hoptrans-
Sirenos“ ne tik išlaikė dviženklę persvarą, bet prieš ilgąją pertrauką ją dar kiek padidino – 39:26.
Trečiajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, tačiau pirmoje mačo pusėje „Hoptrans-Sirenų“
susikrauta persvara leido joms įtikinamai pirmauti įpusėjus kėliniui – 46:32. Komandinį žaidimą
demonstravusios garliaviškės ir toliau puikiai kontroliavo rungtynes, o prieš lemiamą kėlinį
išlaikė 14 taškų persvarą – 51:37.
Astanos ekipa pasktinį ketvirtį pradėjo 7 taškais be atsako ir aptirpdė „Hoptrans-Sirenų“
pranašumą per pusė – 51:44. Tačiau Dovilės Saurazaitės 5 taškai ir Livijos Sakevičiūtės baudos
metimas leido ir vėl susikrauti dviženklę persvarą – 57:44. Galiaviškės iniciatyvos varžovėms
nebeatidavė iki mačo pabaigos, padidino pranašumą ir įsirašė užtikrintą pirmąją pergalę –