Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Kibirkšties“ atakoms ir toliau diriguos J.Kraujūnaitė

„Kibirkšties“ atakoms ir toliau diriguos J.Kraujūnaitė

Vilniaus „Kibirkšties“ atakoms ir toliau vadovaus Justina Kraujūnaitė. 22-ejų metų įžaidėja „Kibirkšties“ ekipoje pradės jau penktąjį sezoną.

„Pirmiausiai, tikiuosi sezono be traumų, o apie sezono planus ir tikslus dar anksti kalbėti“, – šypsosi J.Kraujūnaitė.

Praėjusiame sezone J.Kraujūnaitė su sostinės klubu iškovojo Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalius bei tapo taurės vicečempione.

Gynėja dėl traumų LMKL sužaidė tik 18 rungtynių, vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 18 minučių, pelnydavo po 6 taškus, atlikdavo 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo po 3 kamuolius. Rytų Europos krepšinio lygoje ji sužaidė 6 mačus, pelnydavo po 5 taškus, atkovodavo 3 kamuolius ir atlikdavo 2 rezultatyvius perdavimus.

„Dabar jaučiuosi gerai, tiek pailsėjusi, tiek sutvirtėjusi“, – sako J.Kraujūnaitė. – Dar šiek tiek trūksta iki 100 procentų atsistatymo, tačiau toliau sportuoju ir iki sezono pradžios tikiuosi būti visiškai pasiruošusi“.

178 cm ūgio žaidėja baigė Vilniaus krepšinio mokyklą, o savo karjerą „Kibirkšties“ komandoje pradėjo 2011 metais. Tačiau po pirmo sezono dviems metams išvyko tobulėti į „Jaunųjų talentų“ ekipą, o 2014 metais sugrįžo į pagrindinį Vilniaus moterų klubą ir nuo to laiko užėmė pagrindinės įžaidėjos poziciją.

J.Kraujūnaitė buvo Lietuvos U16, U18 ir U20 rinktinių žaidėja.

Šiuo metu gynėja sezonui ruošiasi reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma“, o komandinės treniruotės prasidės rugpjūčio 21 dieną.

„Dabar daugiausiai dėmesio skiriu fiziniam pasiruošimui“, – pasakoja „Kibirkšties“ gynėja. – Tačiau jau tikrai pasiilgau ir komandinių treniruočių. Jau šios savaitės planuose numatytas grįžimas į krepšinio salę. Jaučiuosi užsikrovusi baterijas ir po truputį pradedu laukti sezono starto“.

 

„Kibirkšties“ informacija,