Lietuvos moterų krepšinio lyga

„Sūduva“ pratęsė sutartį su K. Dobrikova

„Sūduva“ pratęsė sutartį su K. Dobrikova

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ pradėjo rikiuoti komandos gretas bei ruošiasi artėjančiam sezonui. Suvalkijos sostinės ekipa pratęsė sutartį su praėjusiame sezone sėkmingai rungtyniavusia puolėja iš Ukrainos Kateryna Dobrikova.

  1. Dobrikovai ypatingai sėkminga buvo finalinė sezono stadija. Lemiamose LMKL finalo rungtynėse į „Hoptrans-Sirenų“ krepšį legionierė įmetė 16 taškų ir buvo viena iš rezultatyviausių rungtynių žaidėjų.

Dar įspūdingesnį pasirodymą puolėja surengė paskutinėse sezono rungtynėse, kuomet kovoje dėl BWBL bronzos į Torunės „Energa“ krepšį įmetė 25 taškus.

184 cm ūgio krepšininkė praėjusiame sezone per 30 LMKL čempionato rungtynių vidutiniškai pelnė po 7.4 taško ir atkovojo po 3.5 kamuolio.

Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) jos statistiniai rodikliai dar geresni – 9.1 taško ir 3.2 atkovoto kamuolio per rungtynes.

Galiojančius kontraktus kitam sezonui taip pat turi: Laura Svarytė, Neringa Skadaitė, Greta Tamašauskaitė, Kamilė Berenytė, Grytė Markevičiūtė ir Kateryna Dobrikova.

Klubas kiek anksčiau paskelbė, jog su vyriausiuoju treneriu Rimvydu Samulėnu sutartis baigėsi ir dėl naujo kontrakto tariamasi nebus, todėl ateinantį sezoną komandą treniruos naujas specialistas.