Lietuvos moterų krepšinio lyga

LMKL čempionės atsisveikina su vyriausiuoju treneriu R. Samulėnu

LMKL čempionės atsisveikina su vyriausiuoju treneriu R. Samulėnu

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ pradėjo rikiuoti komandą artėjančio sezono kovoms. Klubas praneša, jog su vyriausiuoju treneriu Rimvydu Samulėnu sutartis baigėsi ir dėl naujo kontrakto tariamasi nebus. Ateinantį sezoną komandą treniruos naujas specialistas.

Rimvydas Samulėnas „Sūduvą“ treniravo keturis sezonus nuo 2013 metų. Iš vyrų krepšinio atvykęs treneris jau debiutiniame 2013-2014 m. sezone sugrąžino Marijampolės „Sūduvos“ komandą į Lietuvos moterų krepšinio elitą. Po 7 metų pertraukos komanda nukeliavo iki LMKL finalo ir ten pasidabino sidabro medaliais.

Vadovaujant Samulėnui 2014-2015 m. ir 2015-2016 m. sezonuose komanda dar du kartus iškovojo LMKL sidabro medalius, kartą tapo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės čempionėmis bei pirmą kartą į viršų kėlė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) taurę.

2016-2017 m. sezono „Sūduva“ iškovojo Lietuvos moterų krepšinio taurę, BWBL čempionate pasidabino bronzos medaliais ir pirmą kartą po 52 metų tapo Lietuvos čempionėmis.

Klubas nuoširdžiai dėkoja treneriui už sunkų darbą ir atsidavimą bei linki didžiausios sėkmės ateityje.

Dėkojame treneriui Rimvydui Samulėnui už atliktą sunkų darbą. Per šiuos keturis metus buvo visko: ir skaudžių pralaimėjimų, ir svaiginančių triumfo akimirkų. Treneris Rimvydas Samulėnas mūsų miestui ir klubui  davė labai daug, todėl esame jam dėkingi už atsidavimą mūsų komandai. Norime palinkėti treneriui kuo didžiausios sėkmės ateityje. Sprendimas rinktis kitą trenerį nebuvo spontaniškas. Tai labai apgalvotas ir sunkus sprendimas. Kitą sezoną „Sūduvos“ biudžetas bus ženkliai mažesnis ir komanda bus pastebimai jaunesnė. Su naujuoju treneriu pradėsime naują klubo etapą ir daugiau dėmesio skirsime jaunimui“,– teigė klubo vadovas Deividas Jurkša.

bcsuduva.lt info
E. Šemioto nuotrauka