Lietuvos moterų krepšinio lyga

Studijas baigusios LMKL krepšininkės už palaikymą dėkojo klubams

Studijas baigusios LMKL krepšininkės už palaikymą dėkojo klubams

Praėjęs savaitgalis buvo išskirtinis Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkėms Gretai Tamašauskaitei ir Neringai Skadaitei, Ievai Kazlauskaitei  bei Kauno „Aisčių-LSU“ treneriui Rokui Kondratavičiui, kurie savo ateitį dar labiau susiejo su krepšiniu ir atsiėmė bakalauro diplomus.

Svarbų vaidmenį Marijampolės „Sūduvoje“ praėjusiame LMKL sezone atlikusi Neringa Skadaitė įgijo magistro kūno kultūros ir sporto pedagogikos specialybę.

„Tai buvo vienas iš mano užsibrėžtų tikslų, esu labai laiminga sėkmingai užbaigusi studijas. Savė įsivaizduoju dirbant su mažais vaikais, tikiuosi įgytas žinias ateityje pritaikyti praktikoje. Sunkiausiai sekėsi anatomijos studijos, o labiausiai iš viso studijų laikotarpio įsiminė pergalės su studenčių komanda – pirmoji vieta pasaulio 3×3 čempionate Kinijoje bei Europos čempionių titulas Kroatijoje“, – maloniais prisiminimais iš universiteto dalinosi po 9,9 taško čempioniškame sezone LMKL rinkusi gynėja.

Krepšininkė net nebando slėpti – siekiant įgyti specialybę buvo visko, tačiau galų gale tikslas pasiektas.

„Jeigu atvirai, tai buvau ta, kuri viską daro paskutinę naktį, nes daug laiko atimdavo treniruotės ir mokslai kartais pasilikdavo antrame plane, bet esu labai dėkinga dėstytojams, kurie buvo supratingi“, – tikino ji.

Skadaite magistras

 

Kondratavičius, vienas LMKL čempionate rungtyniaujančių Kauno „Aisčių-LSU“ trenerių štabo narių, atsiėmė krepšinio trenerio bakalauro diplomą, tačiau ties tuo sustoti neketina.

„Gavęs diplomą jaučiuosi tikrai labai gerai, nes tai yra šioks toks mano pastangų bei darbo įvertinimas. Nusprendžiau, kad noriu būti treneris, nes tai yra darbas ir sporto šaka, kuri man teikia didžiulį malonumą. Dėl studijų krypties neturėjau visiškai jokių dvejonių“, – entuziastingai mintimis dalinosi jis.

Siekiant savo svajonių R. Kondratavičius visada jautė stiprų „Aisčių-LSU“ klubo palaikymą.

„Suderinti mokslus ir darbą sekėsi labai gerai, nes ir klubas, ir LSU universitetas žiūrėjo išties supratingai. Tikrai dėl to nekildavo jokių problemų. Man didžiausias iššūkis būdavo vakarai, kai grįžus po paskaitų ir treniruočių tekdavo ne tik visą naktį ruošti LMKL rungtynių analizes, bet ir rengtis egzaminams., – užbaigė R. Kondratavičius.

 

Rokas Kondratavicius

 

LMKL čempionate aukso medaliu pasidabinusi kita Marijampolės „Sūduvos“ atstovė G. Tamašauskaitė savo ateities be krepšinio neįsivaizduoja, tad nenuostabu, jog ir ji pasirinko su tuo susijusias studijas.

„Mano įgyta specialybė – treniravimo sistemos. Baigusi karjerą nenoriu atitolti nuo šio žaidimo. Dvejus metus žaidžiau Kaune ir tuomet sunkumų nekilo, bet persikėlus į Marijampolę, nors atstumas ir nėra labai didelis, teko susidurti su įvairiais iššūkiais derinant mokslus“, – lmkl.lt atviravo gynėja.

„Džiaugiuosi, jog treneriai visada išleisdavo į atsiskaitymus, jei tai nesidubliuodavo su rungtynėmis. Aišku, būdavo visko, tačiau visada jaučiau klubo palaikymą ir esu už tai dėkinga“, – kalbėjo praėjusiame LMKL sezone po 5,5 taško per rungtynes rinkusi krepšininkė.

 

 

 

Greta Tamasauskaite magistras