Lietuvos moterų krepšinio lyga

LMKL krepšininkės Eglės Tarasevičiūtės vestuvių puota močiutės daržinėje

LMKL krepšininkės Eglės Tarasevičiūtės vestuvių puota močiutės daržinėje

Amžinos meilės priesaiką Kauno Rotušėje vienas kitam ištarė „Hoptrans Sirenos“ krepšininkė Eglė Tarasevičiūtė (27) ir krepšininko karjerą baigęs jos išrinktasis Paulius Malašauskas (26).
Nuotaka ceremonijos metu pasirinko Malašauskės pavardę. Nusprendusieji savo likimus susieti sportininkai pasikeitė draugo juvelyro specialiai jiems sukurtais aukso žiedais. Pasveikinti jaunavedžių susirinko būrys jaunosios kartos krepšinio atstovų. Tarp linkinčiųjų laimės buvo ir „Hoptrans Sirenos“ lyderė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Poros laimės liudininkais tapo krepšininkė Giedrė Strong ir jos vyras Blake Strong. Giedrė ir Paulius susipažino prieš šešerius metus po Nacionalinės lygos atkrintamųjų varžybų. Tuo metu Kauno „Atleto” krepšinio klubą atstovavęs P. Malašauskas paskutinę rungtynių su taip pat laikinosios sostinės garbę ginusia KTU komanda minute įmetė pergalę atnešusį lemiamą metimą. „Eglė stebėjo tas rungtynes ir tuomet, kai nuėjome švęsti pergalės, mane užkalbino”, – prisiminė dvidešimt metų sportui skyręs jaunikis. Tą pokalbį inicijavusi sportininkė pasakojo tuomet pagyrusi dvikovoje pasižymėjusį žaidėją ir sutikusi kitą dieną su juo pasimatyti. „Nuo to laiko nebeišsiskyrėme. Matėmės kasdien”, – su šypsena sakė P. Malašauskas.

TAraseviciute wedings

Nuotakai išskirtinę vestuvinę suknelę sukūrė „LeVau“ prekinį ženklą atstovaujančios dizainerės. „Mūsų vestuvės – rustikos stiliaus. Norėjau, kad ir suknelė pabrėžtų pasirinktą temą”, – sakė E. Malašauskė. Puotą pora su pusšimčiu svečių nusprendė iškelti Vandžiogaloje, jaunikio močiutės namo daržinėje. Į povestuvinę kelionę įsimylėjėliai kol kas nevyks. „Turėjome planų, bet, sulaukus kvietimo į moterų krepšinio rinktinę, teko juos atidėti”, – sakė nuotaka. Tačiau reikšmingo mėnesio medų pora vis dėlto ketina kopinėti. Tik kiek vėliau. Jaunieji planuoja vykti į Jungtines Amerikos Valstijas, kur pastaruoju metu Paulius ir praleidžia daugiausia laiko.

 

 

 

 

 

Portalo zmones.lt info